User IP Log (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Page
ca: Pàgina

en: Filter
ca: Filtra

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: No results found.
ca: No s'han trobat resultats.

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
