User IP Log (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Reset
fi: Palauta

en: Page
fi: Sivu

en: Filter
fi: Suodatus

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
