User IP Log (8.x-1.1) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Page
fil: Pahina

en: Filter
fil: Salain

en: IP Address
fil: Tirahang IP

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
