User IP Log (8.x-1.1) - en to gd translation catalogue (7 entries)

en: Yes
gd: Tha

en: No
gd: Chan eil

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Page
gd: Duilleag

en: Filter
gd: Criathrag

en: IP Address
gd: Seòladh IP

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir
