User IP Log (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Reset
ja: リセット

en: Page
ja: ページ

en: Filter
ja: フィルター

en: Desc
ja: 降順

en: IP Address
ja: IPアドレス

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Offset
ja: オフセット

en: User id
ja: ユーザーID

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
