User IP Log (8.x-1.1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »
