User IP Log (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Page
pl: Strona

en: Filter
pl: Filtr

en: Desc
pl: Malejąco

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: User id
pl: Id użytkownika

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: User IP Log
pl: Dziennik IP użytkowników

en: Persistent Login Settings
pl: Ustawienia trwałego logowania
