User IP Log (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Page
ps: پاڼه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: - All -
ps: - ټول -
