User IP Log (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Reset
ro: Resetează

en: Page
ro: Pagina

en: Filter
ro: Filtru

en: Desc
ro: Descendent

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
