User IP Log (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Reset
be: Скінуць

en: Page
be: Старонка

en: Filter
be: Фільтраваць

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »
