User IP Log (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: « first
gu: પ્રથમ
