User IP Log (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: Page
he: דף

en: Filter
he: סינון

en: Desc
he: יורד

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
