User IP Log (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Reset
hr: Poništi

en: Page
hr: Stranica

en: Filter
hr: Pročisti

en: Desc
hr: Silazno

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Asc
hr: Uzlazno
