User IP Log (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Reset
jv: Baléknā

en: Page
jv: Kācā

en: Filter
jv: Saring

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
