User IP Log (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Page
ka: გვერდი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
