User IP Log (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Filter
km: តម្រង

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
