User IP Log (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Page
lt: Puslapis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
