User IP Log (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: User IP
nl: Gast-IP

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: User id
nl: Gebruikers-ID

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
