User IP Log (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Reset
sv: Återställ

en: Page
sv: Sida

en: Filter
sv: Filtrera

en: Desc
sv: Fallande

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: User id
sv: ID för användare

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
