User IP Log (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Page
ta: பக்கம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
