User IP Log (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Reset
uk: Скинути

en: Page
uk: Сторінка

en: Filter
uk: Фільтр

en: Desc
uk: Спад

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: No results found.
uk: Нічого не знайдено.

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: User id
uk: ID користувача

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: NAME
uk: ІМ'Я

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
