Ultimate Cron (8.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Title
ca: Títol

en: enabled
ca: habilitat

en: Status
ca: Estat

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Logs
ca: Registres

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: Time
ca: Hora

en: Database
ca: Base de dades

en: Module
ca: Mòdul

en: Never
ca: Mai

en: Throttle
ca: Regula

en: Severity
ca: Severitat

en: N/A
ca: No aplica

en: Method
ca: Mètode

en: Cache
ca: Memòria cau

en: Cron settings
ca: Configuració de cron

en: Expiration
ca: Venciment

en: Duration
ca: Durada

en: Threshold
ca: Llindar

en: Rules
ca: Regles

en: Missing
ca: Perdut

en: by
ca: per

en: Run
ca: Executa

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Thread
ca: Fil

en: Last Run
ca: Última execució

en: Run cron
ca: Executa el cron

en: Scheduled
ca: Programat

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Thresholds
ca: Llindars

en: Scheduler
ca: Programació

en: Run cron every
ca: Executa el cron cada

en: Default (@default)
ca: Predeterminada (@default)

en: -- Any --
ca: -- Qualsevol --
