Ultimate Cron (8.x-2.0-alpha3) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: Status
si: තත්වය

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
