Ultimate Cron (8.x-2.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: enabled
ur: فعال

en: Status
ur: حالت

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Logs
ur: لاگز

en: Message
ur: پیغام

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Time
ur: وقت

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Throttle
ur: تھروٹل
