Ultimate Cron (8.x-2.0-alpha8) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: enabled
da: Aktiveret

en: disabled
da: deaktiveret

en: Enable
da: Aktiver

en: Disable
da: Deaktiver

en: Severity
da: Grad

en: by
da: af

en: Check for updates
da: Søg efter opdateringer

en: Run cron
da: Kør cron
