Ultimate Cron (8.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Time
az: Vaxt

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Module
az: Modul

en: Never
az: Heç vaxt

en: Throttle
az: Drossel

en: Severity
az: Ciddilik

en: N/A
az: Yox

en: Cache
az: Keş

en: Cron settings
az: Cron quraşdırmaları

en: Duration
az: Müddət

en: Cron
az: Kron

en: Select
az: Seçin

en: Thread
az: Mövzu

en: Check for updates
az: Yeniləmələri yoxlayın

en: Run cron
az: Cron çalıştırın

en: Callback
az: Geri zəng et

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Update translations
az: Tərcümələri yeniləyin
