Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Message
pt: Mensagem

en: Name
pt: Nome

en: Severity
pt: Severidade

en: Duration
pt: Duração

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
pt: A consulta será gerada e executada usando a API do Drupal para bases de dados.
