Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Name
af: Naam

en: User
af: Gebruiker

en: Severity
af: Strengheid

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
