Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Severity
ht: Severite

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
