Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Name
is: Nafn

en: Summary
is: Samantekt

en: User
is: Notandi

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Start
is: Hefst

en: End
is: Lýkur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
