Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Reset
it: Ripristina

en: Message
it: Messaggio

en: Name
it: Nome

en: Summary
it: Sommario

en: User
it: Utente

en: Severity
it: Rilevanza

en: Count
it: Numero

en: Desc
it: Disc

en: Start
it: Inizio

en: End
it: Fine

en: Duration
it: Durata

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Start time
it: Punto di inizio

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
it: La query sarà generata ed eseguita utilizzando le API database di Drupal

en: End time
it: Punto di fine

en: Master
it: Principale

en: Log type
it: Tipo di registrazione

en: Displaying @start - @end of @total
it: Visualizzazione elementi @start - @end su @total
