Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: End
kn: ಕೊನೆ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Start time
kn: ಆರಂಭದ ಸಮಯ
