Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Summary
lt: Įžanga

en: User
lt: Narys

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Count
lt: Skaičius

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Duration
lt: Laikas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: End time
lt: Pabaigos laikas
