Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Name
ml: പേര്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Severity
ml: തീവ്രത
