Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: Name
nl: Naam

en: Summary
nl: Samenvatting

en: User
nl: Gebruiker

en: Severity
nl: Ernst

en: Count
nl: Aantal

en: Id
nl: ID

en: Desc
nl: Aflopend

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Start time
nl: Vanaf

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
nl: Query zal worden aangemaakt en uitgevoerd door middel van de Drupal database-API.

en: End time
nl: Tot

en: Asc
nl: Oplopend

en: Log type
nl: Logboektype

en: Displaying @start - @end of @total
nl: @start - @end van @total
