Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Name
nn: Namn

en: Summary
nn: Samandrag

en: User
nn: Brukar

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
