Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم

en: Summary
ps: لنډیز

en: User
ps: غړی

en: Count
ps: شمیر

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
