Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: Name
ru: Название

en: Summary
ru: Сводка

en: User
ru: Пользователь

en: Severity
ru: Важность

en: Count
ru: Количество

en: Desc
ru: По убыванию

en: Start
ru: Начало

en: End
ru: Конец

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Detail
ru: Подробнее

en: Offset
ru: Пропустить

en: Start time
ru: Время начала

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
ru: Запрос будет сгенерирован и запущен с использованием API базы данных Drupal.

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Displaying @start - @end of @total
ru: Отображается с @start по @end из @total
