Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Message
vi: Thông điệp

en: Name
vi: Tên

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: User
vi: Người dùng

en: Severity
vi: Mức độ

en: Count
vi: Số lượng

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Start
vi: Khởi động

en: End
vi: Kết thúc

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Detail
vi: Chi tiết

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Start time
vi: Thời điểm đầu:

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
vi: Tạo và chạy các truy vấn dùng các hàm API cho CSDL của Drupal.

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
