Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Custom
am: ብጁ

en: Sort by
am: ደርድር
