Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: Summary
ast: Resume

en: User
ast: Usuariu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Severity
ast: Severidá

en: Count
ast: Cuenta
