Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Message
bn: বার্তা

en: Name
bn: নাম

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: User
bn: ব্যবহারকারী
