Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Message
cs: Zpráva

en: Name
cs: Jméno

en: Summary
cs: Souhrn

en: User
cs: Uživatel

en: Date format
cs: Formát data

en: Custom
cs: Vlastní

en: Severity
cs: Vážnost

en: Count
cs: Počet

en: Desc
cs: Sestupně

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Duration
cs: Trvání

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Custom format
cs: Vlastní formát

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Default long date
cs: Výchozí dlouhý formát data

en: Default medium date
cs: Výchozí střední formát data

en: Default short date
cs: Výchozí krátký formát data
