Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: Name
da: Navn

en: Summary
da: Resumé

en: User
da: Bruger

en: Date format
da: Datoformat

en: Custom
da: Tilpasset

en: Severity
da: Grad

en: Count
da: Antal

en: Desc
da: Faldende

en: End
da: Slut

en: Duration
da: Varighed

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Custom format
da: Tilpasset format

en: Start time
da: Start tid

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
da: Forespørgslen genereres og køres vha. Drupals database-API.

en: End time
da: Slut tid

en: Asc
da: Stigende

en: Displaying @start - @end of @total
da: Viser @start - @end af @total

en: Default long date
da: Standard lang dato

en: Default medium date
da: Standard mellem dato

en: Default short date
da: Standard kort dato
