Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་
