Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Name
eo: Nomo

en: User
eo: Uzanto

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Custom
eo: Propra

en: Severity
eo: Graveco

en: Count
eo: Kalkulo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Custom format
eo: Propra formato

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
