Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Name
fi: Nimi

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: User
fi: Käyttäjä

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Custom
fi: Oma

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Count
fi: Laskuri

en: Id
fi: Tunniste

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Duration
fi: Kesto

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Detail
fi: Lisätiedot

en: Custom format
fi: Mukautettu muoto

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
fi: Kysely luodaan ja suoritetaan käyttäen Drupalin tietokanta-APIa.

en: Master
fi: Isäntä

en: Default long date
fi: Päivämäärä pitkässä muodossa

en: Default medium date
fi: Päivämäärä keskipitkässä muodossa

en: Default short date
fi: Päivämäärä lyhyessä muodossa
