Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Cron
gu: ક્રોન

en: Apply
gu: લાગુ કરો
