Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Type
he: סוג

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: Summary
he: תקציר

en: User
he: משתמש

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Custom
he: מותאם

en: Severity
he: חוּמרה

en: Count
he: כמות

en: Desc
he: יורד

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Duration
he: משך

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Custom format
he: תבנית מותאמת

en: Start time
he: זמן התחלה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: End time
he: זמן סיום:

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Default medium date
he: ברירת המחדל לתאריך בינוני
