Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: User
hy: Օգտագործող

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Count
hy: քանակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
